Prikazujemo 1–16 od 28 rezultata
Ultimatron baterije
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
199,00 €
SKU:
JM-12-100
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
399,00 €
SKU:
JM-12-150
| Težina | 42,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
409,00 €
SKU:
JM-12-200
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Ecowatt LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, LCD, Integrirani Smart BMS
489,00 €
SKU:
ECO-12-100
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
209,00 €
SKU:
JDG-12-100
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
309,00 €
SKU:
JDG-12-150
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
419,00 €
SKU:
JDG-12-200
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
669,00 €
SKU:
UBL-12-100
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
659,00 €
SKU:
ULS-12-100
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
699,00 €
SKU:
ULS-12-100H
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
929,00 €
SKU:
UBL-12-150-PRO
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
929,00 €
SKU:
ULS-12-150
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
989,00 €
SKU:
ULS-12-150H
| Težina | 16,35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.099,00 €
SKU:
ULM-12-180
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
1.149,00 €
SKU:
ULM-12-180H
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 200Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.189,00 €
SKU:
UBL-12-200-PRO
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50,2 × 18,6 × 24,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







