Prikazujemo 17–32 od 67 rezultata
EcoFlow
EcoFlow BKW-Battery Cable (DELTA Pro)
49,00 €
SKU:
EF BKWDELTAProCable-0.5m
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x XT150 ulaz |
| Izlaz | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (RIVER)
29,00 €
SKU:
EF BKWRIVERCable-0.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x auto punjač |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Car Charge XT60 Cable
46,00 €
SKU:
EF-CAR-XT60CBL1.5M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x utičnica za cigarete za automobil |
| Izlazi | XT60 konektor |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Delta 2 Extra Battery
599,00 €
SKU:
EF ZMR330-EB
| Težina | 9,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,5 × 26,7 × 37,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Brzina punjenja | 120 min (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 51,2 V = 1024 W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 51.2V 2048W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3
749,00 €
SKU:
EF DELTA3-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 1500
1.299,00 €
SKU:
EF DELTA1500-EU
| Težina | 16,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21 × 28 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Plus
849,00 €
SKU:
EF DELTA3P-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Smart Extra Battery
599,00 €
SKU:
EF DELTA3P-EB
| Težina | 9,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 19,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3
3.299,00 €
SKU:
EF DELTAPRO3-EU
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 4000 Wh |
| Snaga | 4 kW (8 kW udarna) |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3 Smart Extra Battery
2.499,00 €
SKU:
EFDELTAPRO3EB
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 78 × 37 × 32 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (35-45-55 litara)
699,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 849,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF GLACIER2
| Težina | N/A |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 35 litara, 45 litara, 55 litara |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 2.5m
25,00 €
SKU:
EF LMC4-XT60i-2.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 3.5m
29,00 €
SKU:
EF LMC4-XT60i-3.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 5m
39,00 €
SKU:
EF LXT60IF+MC4-5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |







