Prikazujemo 33–48 od 67 rezultata
EcoFlow
EcoFlow River 3 (UPS)
259,00 €
SKU:
EFRIVER3-UPS-EU-CBox
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max
449,00 €
SKU:
EFRIVER3Max-EU-CBOX
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 25,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max Plus
549,00 €
SKU:
EFRIVER3MaxPlus-EU-CBOX
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 30,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus
299,00 €
SKU:
EFRIVER3Plus-EU-CBOX
| Težina | 4,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 23,2 × 14,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 286 Wh |
| Snaga | 600W (Udarna 1200W) |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB300)
249,00 €
SKU:
EFEB300
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB600)
349,00 €
SKU:
EFEB600
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 15,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Single Axis Solar Tracker – solarni tragač
399,00 €
SKU:
EF EFSAST
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 134 × 22,3 × 8,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 36Wh |
| Ciklus baterije | 500+ (80%) |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Smart Auto Battery Charger
99,00 €
| Težina | 0,103 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 128 × 72 × 26 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Ulaz | 12V ulaz, 11-15V — 7.25V |
| Izlaz | XT60: 14.2V == 6.2A ili 28.2V == 3.2A |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
25,00 €
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
19,00 €
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Vacuum sucker for EcoFlow solar charger
30,00 €
SKU:
EF-VasEco1000-03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima
899,00 €
SKU:
EF WAVE3
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 3 Baterija
1.499,00 €
SKU:
EF WAVE3-BUNDLE
| Težina | 25,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 44,7 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow 110W Prijenosni Solarni Panel
179,00 €
SKU:
EF SOLAR110W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 158 × 52 × 2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 110 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







