Prikazujemo 49–64 od 67 rezultata
EcoFlow
EcoFlow 160W Prijenosni Solarni Panel
249,00 €
SKU:
EF SOLAR160W
| Težina | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 157 × 68 × 2,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 160 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Delta 2
799,00 €
SKU:
EF ZMR330-EU
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21,1 × 28,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 1800 W |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 50 min (0-80%) |
| Ulazi | AC punjač – 1200W Solarni punjač – 500W maksimalno, 11-60V, 15A Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – ukupno 1800 W (udar 2700 W) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 2 Max
2.099,00 €
SKU:
EF DELTA2MAX-EU
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,7 × 24,2 × 30,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 2400W, X-Boost 3100W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Brzina punjenja | 53 min (80%) |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Ulazi | AC: X-stream Fast Charge 2300W, 10A XT60: 11-60V, 15A, jedan konektor 500W; dva konektora 1000W |
| Izlazi | 4xAC: 2400W ukupno (udarna snaga 4800W) 2xUSB-A: 5V, 2.4A, 12W Max 2xUSB-A Fast charge izlazi: 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 15A, 18W Max 2xUSB-C: 5/9/12/15/20V, 5A, 100W Max 2xDC5521: 12.6V, 3A, 38W Max |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi | Da |
| UPS | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow DELTA 2 Max Dodatna Baterija
1.099,00 €
SKU:
EF DELTA2MAX-EB
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,4 × 23,5 × 28,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Ulaz | 51.2V, 2000W Max |
| Izlaz | 51.2V, 3200W Max |
| Kompatibilnost | DELTA 2 / DELTA Max 2000 / DELTA 2 Max |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Max Extra Battery
1.199,00 €
SKU:
EF-DELTA2000EB-US
| Težina | 20,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,5 × 23,6 × 28,2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 2016 Wh |
| Ciklus baterije | 800+ ( 80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 50.4V, 1800W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 43V-58.4V 3200W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow Delta Pro
3.799,00 €
SKU:
EF-DELTA-PRO
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 3600Wh / 48V |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | AC punjač – 230V ~ 2875W maksimum AC ulazni napon – 100-120V ~ 12.5A, 220-240V ~ 12.5A, 50Hz/60Hz Solarni punjač – 11-150V / 15A maksimum, 1600W maksimum Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 3600 W (udar 7200 W), 230V~ (50Hz/60Hz) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum po izlazu 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum po izlazu 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A, 38 W maksimum po izlazu 1x Anderson izlaz – 12.6V, 30A, 378 W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow DELTA Pro Smart Extra Battery
1.999,00 €
SKU:
DELTAProEB-US
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 3600 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,7 h (100%) |
| Ulazi | Ulaz za dodatni priključak za bateriju – 48V, 3200W maksimalno |
| Izlazi | Izlaz za dodatni priključak za bateriju – 45V do 54V, 4260W maksimalno |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator (prijenosni hladnjak)
899,00 €
SKU:
EF ZYDBX100-EU
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator + GLACIER Battery (prijenosni frižider + baterija)
1.399,00 €
SKU:
EF ZYDBX100-EU-ZYDBX100EB
| Težina | 25,15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Power Kits Power Hub
1.999,00 €
SKU:
ZMM100HUB-EU
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 48 × 14 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 2 – 15 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,5h (100%) |
| Ulazi | 1x AC ulaz – 100V~120V Max.30A, Max. 3000W 3x auto punjač – 13~60V 30A, Max. 1600W svaki 3x solarni punjač – 15V~60V 30A, Max. 1600W svaki |
| Izlazi | 1x DC izlaz – 13.6V 70A ili 26.4V 60A 2x AC izlaz – 100V~120V / 50Hz or 60Hz, 3600W (7200W maksimalna snaga) |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 600W
329,00 €
SKU:
EFPowerStreamMI-EU-600W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 600 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 600 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 800W
141,00 €
SKU:
EF PowerStream MIEU-800W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 800 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow River 2
249,00 €
SKU:
EF-ZMR600-B-EU
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,4 × 21,6 × 14,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 300 W |
| Kapacitet | 256 Wh (20Ah / 12.8V ) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 8A maksimum DC ulaz – 11-30V ~ 110W, 8A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 300 W (udar 600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 8A, 100W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Max
399,00 €
SKU:
EF ZMR610-B-EU
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 19,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 500 W |
| Kapacitet | 512 Wh (20Ah / 25.6V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 500 W (udar 1000 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Pro
549,00 €
SKU:
EF ZMR620-B-EU
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 22,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | 768 Wh (40Ah / 19.2V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 70 min (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlazi | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 800 W (udar 1600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







