Prikazujemo 65–67 od 67 rezultata
EcoFlow
EcoFlow WAVE 2 + battery (prijenosni klima uređaj + baterija)
1.599,00 €
SKU:
EF ZYDKT210-EU/ZYDKT210-E
| Težina | 22,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| Jamstvo | 2 godine |
EcoFlow WAVE 2 prijenosni klima uređaj
899,00 €
SKU:
EF ZYDKT210-EU
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 2 Baterija
1.299,00 €
SKU:
EF WAVE3-WAVE2EB-BUNDLE
| Težina | 23,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







