Prikazujemo 1–16 od 25 rezultata
Minn Kota
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest (100”-254cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 100W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest (72”-183cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 072W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest Instinct (87”-221cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 087W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (60”-152cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 060W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (72”-183cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 072W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (87”-221cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 087W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Konektor za Trolling Motore Minn Kota MKR-28 (12-48V DC, 60A)
SKU:
1865120
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 5 godina |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 112lbs, Osovina: 132cm 52″, 36V)
SKU:
1363860
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 45lbs, Osovina: 91cm 36″, 12V)
SKU:
1363844
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 55lbs, Osovina: 107cm 42″, 12V)
SKU:
1363856
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 80lbs, Osovina: 107cm 42″, 24V)
SKU:
1363831
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Nosač Minn Kota RTA-17 za 54″ i 60″ Riptide Trolling Motore
SKU:
1854017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-55 za Quest Trolling Motore
SKU:
1854055
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-62 za 72″-112″ za Trolling Motore
SKU:
1854062
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Instinct QUEST (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 183cm 72″, 24-36V)
SKU:
1358561
| Težina | 42 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 112lbs, Osovina: 183cm 72″, 36V)
SKU:
1363791
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |







