Prikazujemo 65–80 od 82 rezultata
Victron
Victron Orion-Tr Smart (12/24V, 15A, 360W) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI122436120
326,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (12V, 1200VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN122121210
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (12V, 500VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN121501200
187,00 €
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (12V, 800VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN121801200
303,00 €
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (24V, 1200VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN242121200
425,00 €
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (24V, 800VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN241801200
338,00 €
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Smart Battery Sense
SKU:
SBS050150200
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Smart BatteryProtect (12/24V, 100A)
SKU:
BPR110022000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/20 (12/24V/48V)
SKU:
SCC110020160R
120,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24/48V (auto select) |
| Struja punjenja | 20A |
| Snaga (12V) | 290W |
| Snaga (24V) | 580W |
| Snaga (48V) | 1160W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x131x60mm |
| Težina | 0.65kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/30 (12/24V)
SKU:
SCC110030210
171,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 30A |
| Snaga (12V) | 440W |
| Snaga (24V) | 880W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 100/50 (12/24V)
SKU:
SCC110050210
248,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 50A |
| Snaga (12V) | 700W |
| Snaga (24V) | 1400W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 100V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 75/15 (12/24V)
SKU:
SCC075015060R
90,00 €
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron solarni kabel (6mm², MC4 konektori, 3M)
SKU:
SCA000300100
16,25 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron solarni kabel (6mm², MC4 konektori, 5M)
SKU:
SCA000500100
25,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron solarni konektor MC4 (muški i ženski)
SKU:
SCA520300000
12,50 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron VE.Direct Bluetooth Smart Dongle
SKU:
ASS030536011
52,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







