Prikazuje se svih 5 rezultata
Protupožarni sistemi
Aparat za gašenje svih vrsta požara – Firexo 500ml
SKU:
FIREXO500ML
52,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Firexo |
Automatski uređaj za gašenje požara – Mabo 580ml
SKU:
MABO
156,25 €
| Težina | 1,20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,7 × 11,2 × 9 cm |
| Proizvođač | Flamark |
Ručna protupožarna bomba – Mab 500ml
SKU:
MAB
39,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,9 × 7,9 × 23,3 cm |
| Proizvođač | Flamark |
Sprej za gašenje manjih i početnih požara – Fire Delete 750ml
SKU:
SPREJ
35,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,3 × 6,6 × 6,6 cm |
| Proizvođač | Flamark |







