Prikazuje se svih 13 rezultata
Punjači za baterije
Victron BlueSmart IP22 (12V, 15A, 230V) Punjač
SKU:
BPC121544002
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP65 (12V, 25A) Punjač Akumulatora
SKU:
BPC122531064
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP67 (12V, 25A, 230V) Punjač
SKU:
BPC122547006
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,9 × 21,9 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron Phoenix Smart IP43 (12V, 50A)
SKU:
PSC125051095
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,9 × 18 × 10 cm |
| Proizvođač | Victron |
Punjač za baterije RoyPow C146C (12V, 10A, IP65, LiFePO4)
SKU:
C146C
Punjač za baterije RoyPow C45C (12V, 3A, IP65, LiFePO4)
SKU:
C45C
Punjač za LiFePO4 baterije RoyPow RP1430-LFP (12V, 30A, IP65, LiFePO4)
SKU:
RP1430-LFP
Punjač za LiFePO4 baterije RoyPow RP2930-LFP (24V, 30A, IP65, LiFePO4)
SKU:
RP2930-LFP
Punjač za LiFePO4 baterije RoyPow RP4222-LFP (36V, 22A, IP65, LiFePO4)
SKU:
RP4222-LFP
Punjač za LiFePO4 baterije RoyPow RP5622-LFP (48V, 22A, IP65, LiFePO4)
SKU:
RP5622-LFP
Punjač baterija Green Cell 2V/6V/12V(0.6A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
19,00 €
SKU:
ACAGM05
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 7,2W |
| Izlaz | 12V-0.6A, 6V-0.6A, 2V-0.6A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 100mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(1A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
19,00 €
SKU:
ACAGM06
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 12W |
| Izlaz | 12V-1A, 6V-1A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 180mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(4A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
59,00 €
SKU:
ACAGM07
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21,13 × 8,44 × 4,9 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







