Prikazuje se svih 13 rezultata
Startno Servisne baterije
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 115Ah ER550
SKU:
ER550
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 115 Ah |
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 80Ah ER350
SKU:
ER350
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80 Ah |
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 95Ah ER450
SKU:
ER450
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 95Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 100Ah EP900
SKU:
EP900
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100 Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 140Ah EP1200
SKU:
EP1200
| Težina | 41 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 19 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 140 Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 180Ah EP1500
SKU:
EP1500
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 180Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 240Ah EP2100
SKU:
EP2100
920,00 €
| Težina | 70 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 240Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 60Ah EP500
SKU:
EP500
192,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 75Ah EP600
SKU:
EP600
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 75 Ah |
Baterija Exide Dual AGM 12V 95Ah EP800
SKU:
EP800
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 95Ah |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (60Ah, EFB 930 060 064)
SKU:
930060064
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 640A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (70Ah, EFB 930 070 076)
SKU:
930070076
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 760A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (80Ah, EFB 930 080 080)
SKU:
930080080
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |







