Prikazuje se svih 3 rezultata
Servisne baterije
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
409,00 €
SKU:
JM-12-200
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
419,00 €
SKU:
JDG-12-200
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
459,00 €
SKU:
JPC-12-200
| Težina | 61,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |







