Prikazuje se svih 7 rezultata
Trgovina
Baterija Rolls 12V, 200Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
1.189,00 €
SKU:
R12-200LFP
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 200Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
1.279,00 €
SKU:
S12-200LFP
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 18 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
1.189,00 €
SKU:
R24-100LFP
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
1.299,00 €
SKU:
S24-100LFP
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 18 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
409,00 €
SKU:
JM-12-200
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
419,00 €
SKU:
JDG-12-200
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
459,00 €
SKU:
JPC-12-200
| Težina | 61,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |







