Smart uređaji
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (35 litara) + Baterija
SKU:
EF GLACIER2-35L - BUNDLE
729,00 €
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 76 × 40 × 40 cm |
| Kapacitet | 35 litara |
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Istaknuta obavijest | NOVO |
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (45 litara) + Baterija
SKU:
EF GLACIER2-45L - BUNDLE
829,00 €
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 40 × 48 cm |
| Kapacitet | 45 litara |
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Istaknuta obavijest | NOVO |
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (55 litara) + Baterija
SKU:
EF GLACIER2-55L - BUNDLE
929,00 €
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 46 × 48 cm |
| Kapacitet | 45 litara |
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Istaknuta obavijest | NOVO |







