Sportovi na vodi
SUP Daska Jobe Mohaka 10.2 + SUP Jedro 3.5 m2
SKU:
488825001
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 309 × 78,70 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Yarra 10.6 Teal 2023
SKU:
486423012
| Težina | 14,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Yarra Elite 10.6
SKU:
486423011
| Težina | 14,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,3 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Tuba Jobe Binar Towable 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223001
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Double Trouble Towable (dvije osobe)
185,00 € – 199,99 €Raspon cijena: od 185,00 € do 199,99 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
23022
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 132 × 180 × 43 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Boja | Plava, Crvena |
Tuba Jobe Hotseat Towable Steel Blue (jedna osoba)
SKU:
230124003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Proton 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223004
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 180 × 75 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Rumble Towable Red 2023 (jedna osoba)
SKU:
230123002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Scout Towable (dvije osobe)
SKU:
230220005
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 167 × 50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba za djecu Jobe Shark Trainer (jedna osoba)
SKU:
230120002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 133 × 89 × 47 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Veslo za kajak (lopatica) Jobe Blade
SKU:
486721022
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Veslo za SUP Jobe Aluminium SUP Paddle
SKU:
486721010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Vodootporna torba Jobe Drybag 10-40L
23,00 € – 40,00 €Raspon cijena: od 23,00 € do 40,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
22001900
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | 10L, 20L, 40L |
Vodootporna torbica Jobe Gadget Bag
SKU:
420021002
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 9 × 1 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Wakeboard Jobe Jinx Junior Package 128
SKU:
278821008
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Zračna pumpa Jobe 12V
SKU:
410019003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 11,5 × 12,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |







