Prikazuje se svih 5 rezultata
Trgovina
Baterija Rolls 12V, 300Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-300LFP
1.699,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 300Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-300LFP
1.799,00 €
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R24-150LFP
1.699,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S24-150LFP
1.799,00 €
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R36-100LFP
1.599,00 €
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 23 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







