Prikazujemo 1–16 od 25 rezultata
Trgovina
Baterija RoyPow S1230 (LiFePO4, 12V, 30Ah, IP54)
SKU:
S1230H
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19,5 × 13 × 16,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 30 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Baterija RoyPow S1250 (LiFePO4, 12V, 50Ah, IP65)
SKU:
S1250H
| Težina | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,8 × 16,6 × 22,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 50 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 28” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
SKU:
AA-frame-28in
56,00 €
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 102 × 74 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 50” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
SKU:
AA-frame-50in
99,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 129 × 16 × 17,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow AC Cable EU
SKU:
EFDELTA-AC-CABLE-1.5m-EU
29,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | AC ulaz |
| Izlazi | AC izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Balcony Hook Kit – komplet nosač solarnih panela za balkon
SKU:
EF PTSP300HOOK
99,00 €
| Težina | 3,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 112,5 × 14,5 × 6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-AC Cable (3m)
SKU:
EFL-BKWAC-3m-EU
29,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x AC ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-AC Cable (5m)
SKU:
EFL-BKWAC-5m-EU
39,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x AC ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (DELTA EB)
SKU:
EFL-BKWDELTAEBCable-0.4m
39,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x XT150 ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (DELTA Pro)
SKU:
EF BKWDELTAProCable-0.5m
49,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x XT150 ulaz |
| Izlaz | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (RIVER)
SKU:
EF BKWRIVERCable-0.5m
29,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x auto punjač |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Camping Light
SKU:
EF SCLI-B
69,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Kapacitet | 7200 mAh, 7200mAh |
| Jačina svjetlosti | 660 lm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Car Charge XT60 Cable
SKU:
EF-CAR-XT60CBL1.5M
46,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x utičnica za cigarete za automobil |
| Izlazi | XT60 konektor |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
25,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
19,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-17 za 54″ i 60″ Riptide Trolling Motore
SKU:
1854017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







