Prikazujemo 49–64 od 77 rezultata
Victron
Victron CYRIX-CT Relej za paralelno povezivanje akumulatora – 12/24V-120A
SKU:
CYR010120011
65,00 €
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4,6 × 4,6 × 8 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron CYRIX-CT Relej za paralelno povezivanje akumulatora – 12/24V-230A
SKU:
CYR010230010
161,00 €
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 10 × 5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Cyrix-Li-CT (12/24V, 120A, Li-ion)
SKU:
CYR010120430
101,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Cyrix-Li-CT (12/24V, 230A, Li-ion)
SKU:
CYR010230412
216,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Lynx Distributor (M10)
SKU:
LYN060102010
269,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Lynx Distributor (M8)
SKU:
LYN060102000
269,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron MultiPlus-II 12/3000/120-32 230V Inverter / Punjač
SKU:
PMP122305010
1.548,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Orion XS (12/12, 50A) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI121217050
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Orion-Tr Smart (12/12V, 30A, 360W) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI121236120
326,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Orion-Tr Smart (12/24V, 10A, 240W) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI122424120
213,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Orion-Tr Smart (12/24V, 15A, 360W) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI122436120
326,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (12V, 1200VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN122121210
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (12V, 500VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN121501200
187,00 €
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (12V, 800VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN121801200
303,00 €
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Phoenix Inverter (24V, 1200VA, 230V, VE.Direct, Schuko)
SKU:
PIN242121200
425,00 €
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







