Prikazujemo 1–16 od 22 rezultata
Vikendica
Baterijski set za brod (BOS LE300 168Ah + 3x Ecobat 12V, 130Ah)
SKU:
Set-BOS168-Ecobat130x3
| Težina | 114 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 33.5kg, 33.1×17.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 14kg, 175x229x402mm |
Baterijski set za brod (BOS LE300 28Ah + Ecobat 12V, 75Ah)
SKU:
Set-BOS28-Ecobat75
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 25.1kg, 26×16.9×21.1cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 75Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 3.4kg, 175x229x67mm |
BOS LE300 112 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
BOS LE300-112Ah
1.559,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 112 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 268 mm |
BOS LE300 168 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
BOS LE300-168Ah
2.290,00 €
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 168 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 402 mm |
BOS LE300 28 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
12000201
514,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 28 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 67 mm |
BOS LE300 56 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
12001301
809,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 56 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 134 mm |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
159,00 €
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 400W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZPTSP300-L-2
379,00 €
| Težina | 100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 172,2 × 113,4 × 3,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow Delta 3
SKU:
EF DELTA3-EU
749,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Plus
SKU:
EF DELTA3P-EU
849,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3
SKU:
EF DELTAPRO3-EU
3.299,00 €
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 4000 Wh |
| Snaga | 4 kW (8 kW udarna) |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 (UPS)
SKU:
EFRIVER3-UPS-EU-CBox
259,00 €
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Solarni set za brod (Baterija: 100Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-EXIDE-2x100W
| Težina | 44 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 31kg, 33×17×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 100Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 32kg, 33×17.1×22cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 110Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-2x100W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |







