Dodaci
EcoFlow 175W Rigidni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR175W-1-AKIT-1
149,00 €
| Proizvođač | EcoFlow |
|---|---|
| Snaga | 175 W |
| Učinkovitost (%) | 25 |
| Napon otvorenog kruga (V) | 25.5 |
| Kratkospojna struja (A) | 8.3 |
| Dimenzije | 117.6 x 76.2 x 3 |
| Težina | 12 kg |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
159,00 €
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 400W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZPTSP300-L-2
379,00 €
| Težina | 100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 172,2 × 113,4 × 3,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow 28” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
SKU:
AA-frame-28in
56,00 €
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 102 × 74 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 50” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
SKU:
AA-frame-50in
99,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 129 × 16 × 17,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow AC Cable EU
SKU:
EFDELTA-AC-CABLE-1.5m-EU
29,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | AC ulaz |
| Izlazi | AC izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Balcony Hook Kit – komplet nosač solarnih panela za balkon
SKU:
EF PTSP300HOOK
99,00 €
| Težina | 3,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 112,5 × 14,5 × 6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-AC Cable (3m)
SKU:
EFL-BKWAC-3m-EU
29,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x AC ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-AC Cable (5m)
SKU:
EFL-BKWAC-5m-EU
39,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x AC ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (DELTA EB)
SKU:
EFL-BKWDELTAEBCable-0.4m
39,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x XT150 ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (DELTA Pro)
SKU:
EF BKWDELTAProCable-0.5m
49,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x XT150 ulaz |
| Izlaz | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (RIVER)
SKU:
EF BKWRIVERCable-0.5m
29,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x auto punjač |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Camping Light
SKU:
EF SCLI-B
69,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Kapacitet | 7200 mAh, 7200mAh |
| Jačina svjetlosti | 660 lm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Car Charge XT60 Cable
SKU:
EF-CAR-XT60CBL1.5M
46,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x utičnica za cigarete za automobil |
| Izlazi | XT60 konektor |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Delta 2 Extra Battery
SKU:
EF ZMR330-EB
599,00 €
| Težina | 9,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,5 × 26,7 × 37,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Brzina punjenja | 120 min (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 51,2 V = 1024 W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 51.2V 2048W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







