Dodaci
EcoFlow Vacuum sucker for EcoFlow solar charger
SKU:
EF-VasEco1000-03
30,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
EcoFlow Wave 3 Dodatna Baterija
SKU:
EF WAVE3-EB
699,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,6 × 28,1 × 11,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima
SKU:
EF WAVE3
899,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 3 Baterija
SKU:
EF WAVE3-BUNDLE
1.499,00 €
| Težina | 25,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 44,7 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow 110W Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR110W
179,00 €
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 158 × 52 × 2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 110 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 160W Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR160W
249,00 €
| Težina | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 157 × 68 × 2,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 160 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 4kWh Power Kits (Independence Kit 4kWh)
6.397,00 €| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56,9 × 39,1 × 35 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 4000 W |
| Kapacitet | 4096 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (80%) |
| Ulazi | 3x Solar – 4800 W 3x Auto punjač – 1000W 1x Baterija- 1800W 1x Stacionarno napajanje – 3000W |
| Izlazi | AC izlaz DC izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow Delta Max Extra Battery
SKU:
EF-DELTA2000EB-US
1.199,00 €
| Težina | 20,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,5 × 23,6 × 28,2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 2016 Wh |
| Ciklus baterije | 800+ ( 80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 50.4V, 1800W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 43V-58.4V 3200W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow DELTA Pro Smart Extra Battery
SKU:
DELTAProEB-US
1.999,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 3600 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,7 h (100%) |
| Ulazi | Ulaz za dodatni priključak za bateriju – 48V, 3200W maksimalno |
| Izlazi | Izlaz za dodatni priključak za bateriju – 45V do 54V, 4260W maksimalno |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator (prijenosni hladnjak)
SKU:
EF ZYDBX100-EU
899,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator + GLACIER Battery (prijenosni frižider + baterija)
SKU:
EF ZYDBX100-EU-ZYDBX100EB
1.399,00 €
| Težina | 25,15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Power Kits Console – monitor
SKU:
ZMM100MT
349,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 11,5 × 2,3 cm |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow Power Kits Power Hub
SKU:
ZMM100HUB-EU
1.999,00 €
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 48 × 14 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 2 – 15 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,5h (100%) |
| Ulazi | 1x AC ulaz – 100V~120V Max.30A, Max. 3000W 3x auto punjač – 13~60V 30A, Max. 1600W svaki 3x solarni punjač – 15V~60V 30A, Max. 1600W svaki |
| Izlazi | 1x DC izlaz – 13.6V 70A ili 26.4V 60A 2x AC izlaz – 100V~120V / 50Hz or 60Hz, 3600W (7200W maksimalna snaga) |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 600W
SKU:
EFPowerStreamMI-EU-600W
329,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 600 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 600 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow PowerStream Microinverter 800W
SKU:
EF PowerStream MIEU-800W
141,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,2 × 16,9 × 3,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Maksimalni ulazni napon: 55V (PV)/ 59V (DC) DC ulaz: 800 W Maksimalna ulazna struja: 13 A |
| Izlazi | DC izlaz: 600 W AC izlaz – priključen na mrežu: 800 W / 600 W Maksimalna AC izlazna struja: 3.7 A / 2.8 A |
| WI-FI (2.4G) | Frekvencijski raspon: 20M: 2412 – 2472 MHz / 40M: 2422- 2462 MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| Bluetooth | Frekvencijski raspon: 2402-2480MHz Maksimalna izlazna snaga: ≤ 20 dBm |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow WAVE 2 + battery (prijenosni klima uređaj + baterija)
SKU:
EF ZYDKT210-EU/ZYDKT210-E
1.599,00 €
| Težina | 22,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| Jamstvo | 2 godine |







