Prikazuje se svih 5 rezultata
Green Cell
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 100Ah, 1280Wh
SKU:
CAV05
579,00 €
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 20Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 125Ah, 1600Wh
SKU:
CAV13
699,00 €
| Težina | 12,72 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 125Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 172Ah, 2202Wh
SKU:
CAV03
1.459,00 €
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,0 × 37,0 × 15,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 172Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 200Ah, 2560Wh
SKU:
CAV04S
1.189,00 €
| Težina | 18,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38,5 × 19,5 × 25,5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 80Ah, 960Wh
SKU:
CAV12
499,00 €
| Težina | 10,38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,8 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







