Prikazujemo 1–16 od 19 rezultata
Ultimatron
Baterija Ultimatron Ecowatt LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, LCD, Integrirani Smart BMS
SKU:
ECO-12-100
489,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-100
669,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULS-12-100
659,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULS-12-100H
699,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-150-PRO
929,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULS-12-150
929,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULS-12-150H
989,00 €
| Težina | 16,35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULM-12-180
1.099,00 €
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULM-12-180H
1.149,00 €
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 200Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-200-PRO
1.189,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50,2 × 18,6 × 24,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 200Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, UBL-12-200
SKU:
UBL-12-200
1.189,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 280Ah, 3584Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULM-12-280
1.639,00 €
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 33,0 × 19,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3584Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 280Ah, 3584Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULM-12-280H
1.719,00 €
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 33,0 × 19,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3584Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 300Ah, 3840Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-300-PRO
1.699,00 €
| Težina | 28,25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 3840Wh |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 300Ah, 3840Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Metalno kućište
SKU:
ULM-12-300
1.749,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,0 × 43,0 × 16,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3840Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 50Ah, 640Wh, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-50E
399,00 €
| Težina | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,8 × 14,5 × 20,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







