Prikazujemo 17–19 od 19 rezultata
Ultimatron
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 560Ah, 7168Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
3.139,00 €
SKU:
ULM-12-560
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44,0 × 37,5 × 30,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 7168Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 25.6V, 100Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.189,00 €
SKU:
UBL-24-100
| Težina | 22,68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 21,8 × 24,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 25.6V, 54Ah, 1382.4Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
699,00 €
SKU:
UBL-24-54
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1382,4Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 25.6V |
| Jamstvo | 5 godina |







