Prikazujemo 1–16 od 52 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 100Ah, 1280Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
912,00 €
SKU:
BAT512110610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
990,00 €
SKU:
BAT512118610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
1.335,00 €
SKU:
BAT512120610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 50Ah, 640Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
555,00 €
SKU:
BAT512050610
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
1.675,00 €
SKU:
BAT524110610
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 200Ah, 5120Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
2.555,00 €
SKU:
BAT524120610
Baterija Super B Epsilon 12V100Ah
1.240,00 €
SKU:
900020001070
| Težina | 10,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,8 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 100Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Epsilon 12V150Ah
1.665,00 €
SKU:
900020000980
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,3 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 150Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah
1.480,00 €
SKU:
900020000950
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah-LT
1.695,00 €
SKU:
900020001190
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomia 12V210Ah
2.560,00 €
SKU:
900020000390
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 210 Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomia 12V340Ah
3.250,00 €
SKU:
900020001120
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 340Ah |
| Nazivni napon | 12,8 V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
BOS LE300 112 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
1.559,00 €
SKU:
BOS LE300-112Ah
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 112 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 268 mm |
BOS LE300 168 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
2.290,00 €
SKU:
BOS LE300-168Ah
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 168 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 402 mm |
BOS LE300 28 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
514,00 €
SKU:
12000201
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 28 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 67 mm |
BOS LE300 56 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
809,00 €
SKU:
12001301
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 56 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 134 mm |







