Prikazuje se svih 13 rezultata
24 mjeseci
Baterija Green Cell AGM, 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
182,00 €
SKU:
AGM25
| Težina | 21,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,7 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 80Ah, VRLA, bez održavanja
185,00 €
SKU:
AGM57
| Težina | 22,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 22,8 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 90Ah, VRLA, bez održavanja
204,00 €
SKU:
AGM29
| Težina | 26,50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 22,4 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 90Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 100Ah, 1280Wh
579,00 €
SKU:
CAV05
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 20Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 125Ah, 1600Wh
699,00 €
SKU:
CAV13
| Težina | 12,72 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 125Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 172Ah, 2202Wh
1.459,00 €
SKU:
CAV03
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,0 × 37,0 × 15,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 172Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 200Ah, 2560Wh
1.189,00 €
SKU:
CAV04S
| Težina | 18,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38,5 × 19,5 × 25,5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 80Ah, 960Wh
499,00 €
SKU:
CAV12
| Težina | 10,38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,8 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 2V/6V/12V(0.6A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
19,00 €
SKU:
ACAGM05
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 7,2W |
| Izlaz | 12V-0.6A, 6V-0.6A, 2V-0.6A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 100mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(1A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
19,00 €
SKU:
ACAGM06
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 12W |
| Izlaz | 12V-1A, 6V-1A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 180mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(4A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
59,00 €
SKU:
ACAGM07
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21,13 × 8,44 × 4,9 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell, 14.6V, 10A, za LiFePO4 baterije
119,00 €
SKU:
ADCAV02
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17,0 × 9,0 × 5,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 146W |
| Izlaz | 14.6V 10A |
| Ulaz | AC 200-240 V 50/60 Hz |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell, 14.6V, 4A, za LiFePO4 baterije
75,00 €
SKU:
ADCAV01
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12,0 × 5,6 × 3,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 14.4V-14.8V 4A |
| Ulaz | AC 100-240V~50/60Hz, max 1.5A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







