Prikazujemo 1–16 od 41 rezultata
36 mjeseci
EcoFlow Trail 200 DC (192 Wh)
149,00 €
SKU:
EF-TRAIL200-N
| Težina | 1,83 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 12,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Trail 300 DC (288 Wh)
179,00 €
SKU:
EF-TRAIL300-N
| Težina | 2,58 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,7 × 11,5 × 16,6 cm |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 100W Fleksibilni Solarni Panel
129,00 €
SKU:
EF ZMS330
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105,5 × 61,2 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W (+/-5W) |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Single Axis Solar Tracker – solarni tragač
399,00 €
SKU:
EF EFSAST
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 134 × 22,3 × 8,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 36Wh |
| Ciklus baterije | 500+ (80%) |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Croft
SKU:
600024001
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 340 × 90 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Gama
SKU:
600024002
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 365 × 95,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Tasman
SKU:
600024003
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 440 × 81,50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Binar Towable 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223001
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Double Trouble Towable (dvije osobe)
185,00 € – 199,99 €Raspon cijena: od 185,00 € do 199,99 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
23022
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 132 × 180 × 43 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Boja | Plava, Crvena |
Tuba Jobe Hotseat Towable Steel Blue (jedna osoba)
SKU:
230124003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Proton 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223004
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 180 × 75 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Rumble Towable Red 2023 (jedna osoba)
SKU:
230123002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Scout Towable (dvije osobe)
SKU:
230220005
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 167 × 50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba za djecu Jobe Shark Trainer (jedna osoba)
SKU:
230120002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 133 × 89 × 47 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 3500 ciklusa
739,00 €
SKU:
S12-100LFP
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >3500 pri 100% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
699,00 €
SKU:
R12-100LFP
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







