Prikazujemo 17–32 od 78 rezultata
LiFePO4 baterije
Baterija RoyPow S12105 (LiFePO4, 12V, 105Ah, IP65)
SKU:
S12105C
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34,6 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 105Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S12200B (LiFePO4, 12V, 200Ah, IP65)
SKU:
S12200B
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 24 × 22 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S1230 (LiFePO4, 12V, 30Ah, IP54)
SKU:
S1230H
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19,5 × 13 × 16,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 30 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Baterija RoyPow S1250 (LiFePO4, 12V, 50Ah, IP65)
SKU:
S1250H
| Težina | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,8 × 16,6 × 22,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 50 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Baterija Super B Epsilon 12V100Ah
SKU:
900020001070
1.240,00 €
| Težina | 10,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,8 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 100Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Epsilon 12V150Ah
SKU:
900020000980
1.665,00 €
| Težina | 15,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,3 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 150Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah
SKU:
900020000950
1.480,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah-LT
SKU:
900020001190
1.695,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomia 12V210Ah
SKU:
900020000390
2.560,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 210 Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomia 12V340Ah
SKU:
900020001120
3.250,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 340Ah |
| Nazivni napon | 12,8 V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 160Ah, 2048Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512116610
1.199,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 330Ah, 4224Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512132410
2.316,00 €
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,9 × 20,6 × 26,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 4224Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 100Ah, 1280Wh
SKU:
CAV05
579,00 €
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 20Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 125Ah, 1600Wh
SKU:
CAV13
699,00 €
| Težina | 12,72 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 125Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 172Ah, 2202Wh
SKU:
CAV03
1.459,00 €
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,0 × 37,0 × 15,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 172Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 80Ah, 960Wh
SKU:
CAV12
499,00 €
| Težina | 10,38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,8 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







