Prikazujemo 33–48 od 78 rezultata
LiFePO4 baterije
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 3500 ciklusa
SKU:
S12-100LFP
739,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >3500 pri 100% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-100LFP
699,00 €
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 135Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-135LFP
859,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1620Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 135Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-135LFP
919,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1620Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-150LFP
899,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-150LFP
1.079,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 200Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-200LFP
1.189,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 200Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-200LFP
1.279,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 18 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 300Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-300LFP
1.699,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 300Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-300LFP
1.799,00 €
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R24-100LFP
1.189,00 €
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S24-100LFP
1.299,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 18 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R24-150LFP
1.699,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S24-150LFP
1.799,00 €
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 50Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R24-50LFP
669,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 50Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S24-50LFP
699,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







