Prikazujemo 49–64 od 78 rezultata
LiFePO4 baterije
Baterija Rolls 36V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R36-100LFP
1.599,00 €
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 23 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 120Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R36-120LFP
1.899,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 23 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 4320Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 52Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R36-52LFP
859,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1872Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 60Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R36-60LFP
999,00 €
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2160Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 36V, 65Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R36-65LFP
1.099,00 €
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2340Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 100Ah, LiFePO4, Buetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S48-100LFP-ESS
2.199,00 €
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 48 × 17 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 4800Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R48-105LFP
2.199,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R48-105EV-LFP-A
2.199,00 €
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 32 × 25 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R48-105EV-LFP-B
2.199,00 €
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 25 × 26 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 32Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R48-32LFP
839,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 18 × 27 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1536Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 35Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R48-35LFP
899,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 18 × 27 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1680Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Ultimatron Ecowatt LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, LCD, Integrirani Smart BMS
SKU:
ECO-12-100
489,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-100
669,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULS-12-100
659,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULS-12-100H
699,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 150Ah, 1920Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-150-PRO
929,00 €
| Težina | 19,05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1920Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







