Outdoor
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 160L
SKU:
IT-160
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 25L
SKU:
IT-25
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 260L
SKU:
IT-260
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 40L
SKU:
IT-40
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 56L
SKU:
IT-56
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 70L
SKU:
IT-70
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 90L
SKU:
IT-90
ICEY-TEK Ledenica / Jacera Dual Lid 90L
SKU:
IT-90 DL
Kajak na napuhavanje Jobe Croft
SKU:
600024001
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 340 × 90 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Gama
SKU:
600024002
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 365 × 95,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Tasman
SKU:
600024003
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 440 × 81,50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Karabinjeri za uže Jobe Cable Bridle Stainless Hooks 2.4m
SKU:
210017030
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 240 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za Kneeboard Jobe Tow Hook Handle Red
SKU:
211220007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za skijanje na vodi Jobe Transfer Ski Combo
29,86 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
211
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1800 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Konop za vuču tube Jobe Towrope 2P
SKU:
211922001
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Konop za vuču tube Jobe Watersports Bridle 2P
SKU:
210017031
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 243 cm |
| Proizvođač | Jobe |







