Prikazujemo 1–16 od 20 rezultata
Baterija za brod jedrilicu solarno
Baterijski set za brod (BOS LE300 168Ah + 3x Ecobat 12V, 130Ah)
SKU:
Set-BOS168-Ecobat130x3
| Težina | 114 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 33.5kg, 33.1×17.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 14kg, 175x229x402mm |
Baterijski set za brod (BOS LE300 28Ah + Ecobat 12V, 75Ah)
SKU:
Set-BOS28-Ecobat75
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 25.1kg, 26×16.9×21.1cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 75Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 3.4kg, 175x229x67mm |
Solarni set za brod (Baterija: 100Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-EXIDE-2x100W
| Težina | 44 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 31kg, 33×17×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 100Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 32kg, 33×17.1×22cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 110Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-2x100W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 165Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 56Ah)
SKU:
Solarni-Set-150Ah-175W-BOS56Ah
| Težina | 67 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 47kg, 48.5×17.2×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 165Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 6.8kg, 175x229x134mm |
Solarni set za brod (Baterija: 200Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 112Ah)
SKU:
Solarni-Set-200Ah-2x100W-BOS112Ah
2.447,00 €
| Težina | 77 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 58.6kg, 53.2×20.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 200Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg, 98×58.6x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 11kg, 175x229x268mm |
Solarni set za brod (Baterija: 220Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah
| Težina | 80 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 66kg, 52,2×23,8×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 250Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah-old
988,00 €
| Težina | 84 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 71.3kg, 52,0×26,8×20,3cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 55Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W-55Ah
418,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 16.1kg, 22,9×13,8×20,8cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 55Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 95Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-EXIDE-FLEX-100W
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 22kg, 30×17×22cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 95Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
EcoFlow 4kWh Power Kits (Independence Kit 4kWh)
6.397,00 €| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56,9 × 39,1 × 35 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 4000 W |
| Kapacitet | 4096 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (80%) |
| Ulazi | 3x Solar – 4800 W 3x Auto punjač – 1000W 1x Baterija- 1800W 1x Stacionarno napajanje – 3000W |
| Izlazi | AC izlaz DC izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow Delta 2
SKU:
EF ZMR330-EU
799,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21,1 × 28,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 1800 W |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 50 min (0-80%) |
| Ulazi | AC punjač – 1200W Solarni punjač – 500W maksimalno, 11-60V, 15A Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – ukupno 1800 W (udar 2700 W) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro
SKU:
EF-DELTA-PRO
3.799,00 €
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 3600Wh / 48V |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | AC punjač – 230V ~ 2875W maksimum AC ulazni napon – 100-120V ~ 12.5A, 220-240V ~ 12.5A, 50Hz/60Hz Solarni punjač – 11-150V / 15A maksimum, 1600W maksimum Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 3600 W (udar 7200 W), 230V~ (50Hz/60Hz) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum po izlazu 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum po izlazu 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A, 38 W maksimum po izlazu 1x Anderson izlaz – 12.6V, 30A, 378 W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Power Kits Console – monitor
SKU:
ZMM100MT
349,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 11,5 × 2,3 cm |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |







