Prikazujemo 33–48 od 62 rezultata
Baterije za električna vozila
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 172Ah, 2202Wh
SKU:
CAV03
1.459,00 €
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,0 × 37,0 × 15,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 172Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 200Ah, 2560Wh
SKU:
CAV04S
1.189,00 €
| Težina | 18,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38,5 × 19,5 × 25,5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 80Ah, 960Wh
SKU:
CAV12
499,00 €
| Težina | 10,38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,8 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 3500 ciklusa
SKU:
S12-100LFP
739,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >3500 pri 100% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-100LFP
699,00 €
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 135Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-135LFP
859,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1620Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 135Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-135LFP
919,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1620Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-150LFP
899,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-150LFP
1.079,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 200Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-200LFP
1.189,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 200Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-200LFP
1.279,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 18 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 300Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R12-300LFP
1.699,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 300Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S12-300LFP
1.799,00 €
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R24-100LFP
1.189,00 €
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S24-100LFP
1.299,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 18 × 24 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 150Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
R24-150LFP
1.699,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 3600Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







