Prikazuje se svih 4 rezultata
Baterije za invalidska kolica 50Ah najbolje
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 45Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-45
150,00 €
| Težina | 14,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19,8 × 16,6 × 17,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 45Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 55Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-55
199,00 €
| Težina | 16,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 20,8 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 55Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Rolls 24V, 50Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
SKU:
S24-50LFP
699,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 50Ah, 640Wh, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-50E
399,00 €
| Težina | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,8 × 14,5 × 20,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







