Prikazujemo 17–32 od 38 rezultata
Baterije za medicinske uređaje
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 270Ah, VRLA, bez održavanja
699,00 €
SKU:
ECLC12-270
| Težina | 77,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,0 × 26,8 × 22,0 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 270Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 35Ah, VRLA, bez održavanja
109,00 €
SKU:
ECLC12-35
| Težina | 10,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19,6 × 13,0 × 15,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 35Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 45Ah, VRLA, bez održavanja
150,00 €
SKU:
ECLC12-45
| Težina | 14,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19,8 × 16,6 × 17,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 45Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 55Ah, VRLA, bez održavanja
199,00 €
SKU:
ECLC12-55
| Težina | 16,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 20,8 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 55Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 70Ah, VRLA, bez održavanja
239,00 €
SKU:
ECLC12-70
| Težina | 23,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,0 × 16,7 × 17,8 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 85Ah, VRLA, bez održavanja
299,00 €
SKU:
ECLC12-85
| Težina | 26,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 85Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 90Ah, VRLA, bez održavanja
339,00 €
SKU:
ECLC12-90
| Težina | 28,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,7 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 90Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
299,00 €
SKU:
ECLC6-200
| Težina | 30,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,6 × 16,8 × 22,0 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 225Ah, VRLA, bez održavanja
319,00 €
SKU:
ECLC6-225
| Težina | 29,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 18,0 × 24,6 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 225Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 245Ah, VRLA, bez održavanja
339,00 €
SKU:
ECLC6-245
| Težina | 30,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,5 × 18,7 × 27,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 245Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 250Ah, VRLA, bez održavanja
389,00 €
SKU:
ECLC6-250
| Težina | 34,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 18,0 × 26,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 250Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 335Ah, VRLA, bez održavanja
539,00 €
SKU:
ECLC6-335
| Težina | 46,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,5 × 17,8 × 34,6 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 335Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 400Ah, VRLA, bez održavanja
599,00 €
SKU:
ECLC6-400
| Težina | 55,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,5 × 17,8 × 40,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 400Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 450Ah, VRLA, bez održavanja
649,00 €
SKU:
ECLC6-450
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,5 × 17,8 × 40,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 450Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
182,00 €
SKU:
AGM25
| Težina | 21,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,7 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 80Ah, VRLA, bez održavanja
185,00 €
SKU:
AGM57
| Težina | 22,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 22,8 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







