Prikazujemo 17–32 od 48 rezultata
Jobe
Prsluk za pse – Jobe Pet Vest Red XS-XL
SKU:
240017602
49,99 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS, S, M, L, XL |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Prsluk za spašavanje Jobe Neoprene Life Vest Men Blue S-3XL
SKU:
244920005
102,86 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Prsluk za spašavanje Jobe Neoprene Vest Men Graphite Grey XS-5XL
SKU:
244922001
112,49 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Prsluk za spašavanje Jobe Universal Life Vest Red – Blue
SKU:
244823
40,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Pumpa za SUP Jobe 12V
SKU:
410020001
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,50 × 13,50 × 16 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Pumpa za SUP Jobe Ručna
SKU:
480018001
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Skije za vodu Jobe Allegre Combo Ski 59″ i 67″
SKU:
Jobe-Allegre
269,99 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava, Teal |
| Veličina | 59″, 67″ |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SUP Daska Jobe Aero Leona 10.6 2023
SKU:
486423003
| Težina | 13,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 12 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Lina 10.0
SKU:
486425003
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 305 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Nera 10.6
SKU:
486425004
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Varna 10.6
SKU:
486425007
| Težina | 13,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 335 × 76,20 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Yarra 10.6
SKU:
486425009
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,28 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Duna 11.6 Teal 2023
SKU:
486423007
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 78,80 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Loa 11.6
SKU:
486423014
| Težina | 15,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 × 86,36 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Mohaka 10.2
SKU:
486422002-J
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 309 × 78,70 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Mohaka 10.2 + SUP Jedro 3.5 m2
SKU:
488825001
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 309 × 78,70 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







