Prikazujemo 1–16 od 20 rezultata
LiFePO4
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, NG
SKU:
BAT512120620
1.268,00 €
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 34,1 × 16 cm |
| Proizvođač | Victron |
Baterija Lithtech TE12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, 1280Wh)
SKU:
TE12100B
399,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 16,8 × 20 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE12314 (LiFePO4, 12V, 314Ah, 3840Wh)
SKU:
TE12314B
699,00 €
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 314Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE24200 (LiFePO4, 24V, 200Ah, 5120Wh)
SKU:
TE24200B
899,00 €
| Težina | 36 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26,9 × 22 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE12200 (LiFePO4, 12V, 200Ah, 2560Wh)
SKU:
TE12200B
499,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,7 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE24100 (LiFePO4, 24V, 100Ah, 2560Wh)
SKU:
TE24100B
529,00 €
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,7 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 100Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, IP67)
SKU:
B12100
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,5 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B24100H (LiFePO4, 24V, 100Ah, IP67)
SKU:
B24100H
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,5 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 100 Ah, 2.56 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B36100H (LiFePO4, 36V, 100Ah, IP67)
SKU:
B36100H
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 36V |
| Kapacitet | 100 Ah, 3.84 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B48100A (LiFePO4, 51V, 100Ah, IP67)
SKU:
B48100A
| Težina | 42 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,9 × 38 × 26,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 51V |
| Kapacitet | 100 Ah, 5.12 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S12105 (LiFePO4, 12V, 105Ah, IP65)
SKU:
S12105C
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34,6 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 105Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S12200B (LiFePO4, 12V, 200Ah, IP65)
SKU:
S12200B
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 24 × 22 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S1230 (LiFePO4, 12V, 30Ah, IP54)
SKU:
S1230H
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19,5 × 13 × 16,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 30 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Baterija RoyPow S1250 (LiFePO4, 12V, 50Ah, IP65)
SKU:
S1250H
| Težina | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,8 × 16,6 × 22,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 50 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Punjač za baterije RoyPow C146C (12V, 10A, IP65, LiFePO4)
SKU:
C146C
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | RoyPow |
| Jamstvo | 2 godine |
Punjač za baterije RoyPow C45C (12V, 3A, IP65, LiFePO4)
SKU:
C45C
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | RoyPow |
| Jamstvo | 2 godine |







