Prikazuje se svih 2 rezultata
Putovanje
EcoFlow 4kWh Power Kits (Independence Kit 4kWh)
6.397,00 €| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56,9 × 39,1 × 35 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 4000 W |
| Kapacitet | 4096 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (80%) |
| Ulazi | 3x Solar – 4800 W 3x Auto punjač – 1000W 1x Baterija- 1800W 1x Stacionarno napajanje – 3000W |
| Izlazi | AC izlaz DC izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow Power Kits Power Hub
SKU:
ZMM100HUB-EU
1.999,00 €
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 48 × 14 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 2 – 15 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,5h (100%) |
| Ulazi | 1x AC ulaz – 100V~120V Max.30A, Max. 3000W 3x auto punjač – 13~60V 30A, Max. 1600W svaki 3x solarni punjač – 15V~60V 30A, Max. 1600W svaki |
| Izlazi | 1x DC izlaz – 13.6V 70A ili 26.4V 60A 2x AC izlaz – 100V~120V / 50Hz or 60Hz, 3600W (7200W maksimalna snaga) |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |







