Prikazujemo 1–16 od 17 rezultata
Solarni set
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W, Punjač)
SKU:
Victron-Set-S-Punjač
Konfigurirajte sustav
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W)
SKU:
Victron-Set-S
Konfigurirajte sustav
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 130Ah x2, Solarni panel: 185W, Punjač)
SKU:
Victron-Set-M
Konfigurirajte sustav
| Težina | 103 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 165Ah x2, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
SKU:
Victron-Set-L
Konfigurirajte sustav
| Težina | 131 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 200Ah LFP, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
SKU:
Victron-Set-LFP
Konfigurirajte sustav
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Baterijski set za brod (BOS LE300 168Ah + 3x Ecobat 12V, 130Ah)
SKU:
Set-BOS168-Ecobat130x3
| Težina | 114 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 33.5kg, 33.1×17.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 14kg, 175x229x402mm |
Baterijski set za brod (BOS LE300 28Ah + Ecobat 12V, 75Ah)
SKU:
Set-BOS28-Ecobat75
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 25.1kg, 26×16.9×21.1cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 75Ah, 12V |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 3.4kg, 175x229x67mm |
Solarni set za brod (Baterija: 100Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-EXIDE-2x100W
| Težina | 44 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 31kg, 33×17×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 100Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 32kg, 33×17.1×22cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 110Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-2x100W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 165Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 56Ah)
SKU:
Solarni-Set-150Ah-175W-BOS56Ah
| Težina | 67 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 47kg, 48.5×17.2×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 165Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 6.8kg, 175x229x134mm |
Solarni set za brod (Baterija: 200Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 112Ah)
SKU:
Solarni-Set-200Ah-2x100W-BOS112Ah
2.447,00 €
| Težina | 77 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 58.6kg, 53.2×20.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 200Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg, 98×58.6x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 11kg, 175x229x268mm |
Solarni set za brod (Baterija: 220Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah
| Težina | 80 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 66kg, 52,2×23,8×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 250Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah-old
988,00 €
| Težina | 84 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 71.3kg, 52,0×26,8×20,3cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 55Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W-55Ah
418,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 16.1kg, 22,9×13,8×20,8cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 55Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |







