Prikazuje se svih 6 rezultata
Rigidni
Victron 185W Rigidni Solarni Panel
SKU:
SPM041851200
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 148,5 × 66,8 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron 90W Rigidni Solarni Panel
SKU:
SPM040901200
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 78 × 66,8 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
EcoFlow 175W Rigidni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR175W-1-AKIT-1
149,00 €
| Proizvođač | EcoFlow |
|---|---|
| Snaga | 175 W |
| Učinkovitost (%) | 25 |
| Napon otvorenog kruga (V) | 25.5 |
| Kratkospojna struja (A) | 8.3 |
| Dimenzije | 117.6 x 76.2 x 3 |
| Težina | 12 kg |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
159,00 €
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 400W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZPTSP300-L-2
379,00 €
| Težina | 100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 172,2 × 113,4 × 3,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |
EcoFlow 450W Rigidni Solarni Panel (2 komada)
SKU:
EF SOLAR450W-2
499,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190,8 × 113,4 × 3 cm |
| Snaga | 450W |
| Jamstvo (mj) | 144 |
| Istaknuta obavijest | NOVO |







