Prikazuje se svih 2 rezultata
0.5kg
Victron BlueSolar MPPT 75/15 (12/24V)
SKU:
SCC010015050R
67,00 €
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. struja kratkog spoja | 15A |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron SmartSolar MPPT 75/15 (12/24V)
SKU:
SCC075015060R
90,00 €
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







