Prikazujemo 1–16 od 82 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, NG
1.268,00 €
SKU:
BAT512120620
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 34,1 × 16 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron 185W Rigidni Solarni Panel
SKU:
SPM041851200
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 148,5 × 66,8 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron 90W Rigidni Solarni Panel
SKU:
SPM040901200
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 78 × 66,8 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP22 (12V, 15A, 230V) Punjač
SKU:
BPC121544002
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP65 (12V, 25A) Punjač Akumulatora
SKU:
BPC122531064
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP67 (12V, 25A, 230V) Punjač
SKU:
BPC122547006
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,9 × 21,9 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron Phoenix Smart IP43 (12V, 50A)
SKU:
PSC125051095
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,9 × 18 × 10 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron SmallBMS NG
SKU:
BMS400100300
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron Smart BatteryProtect (12/24V, 220A)
SKU:
BPR122022000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6 × 12,3 × 12,1 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron SmartShunt (500A, 50mV)
SKU:
SHU050150050
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4,6 × 12 × 5,4 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-S-Punjač
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-S
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 130Ah x2, Solarni panel: 185W, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-M
| Težina | 103 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 165Ah x2, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-L
| Težina | 131 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 200Ah LFP, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
Konfigurirajte sustav
SKU:
Victron-Set-LFP
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Baterija Victron AGM 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121084
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







