Prikazujemo 49–64 od 82 rezultata
Trgovina
Victron Blue Smart IP22 Punjač 12V, 30A, 230V (3 izlaza)
SKU:
BPC123048022
273,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 24V, 16A, 230V (1 izlaz)
SKU:
BPC241647022
248,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron BlueSolar MPPT 75/15 (12/24V)
SKU:
SCC010015050R
67,00 €
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. struja kratkog spoja | 15A |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Buck-Boost DC-DC Converter 12/24V (25A, 50A, 100A)
SKU:
ORI3
723,00 € – 1.569,00 €Raspon cijena: od 723,00 € do 1.569,00 €
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Model | 25A, 50A, 100A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Victron CYRIX-CT Relej za paralelno povezivanje akumulatora – 12/24V-120A
SKU:
CYR010120011
65,00 €
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4,6 × 4,6 × 8 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron CYRIX-CT Relej za paralelno povezivanje akumulatora – 12/24V-230A
SKU:
CYR010230010
161,00 €
| Težina | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 10 × 5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Cyrix-Li-CT (12/24V, 120A, Li-ion)
SKU:
CYR010120430
101,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Cyrix-Li-CT (12/24V, 230A, Li-ion)
SKU:
CYR010230412
216,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Lynx Distributor (M10)
SKU:
LYN060102010
269,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Lynx Distributor (M8)
SKU:
LYN060102000
269,00 €
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron MultiPlus-II 12/3000/120-32 230V Inverter / Punjač
SKU:
PMP122305010
1.548,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Orion XS (12/12, 50A) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI121217050
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Orion-Tr Smart (12/12V, 30A, 360W) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI121236120
326,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Orion-Tr Smart (12/24V, 10A, 240W) Izolirani DC-DC Punjač
SKU:
ORI122424120
213,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







