Prikazujemo 17–32 od 77 rezultata
Victron
Baterija Victron GEL 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121104
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101104
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201104
| Težina | 66 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800084
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550084
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 100Ah, 1280Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
912,00 €
SKU:
BAT512110610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
990,00 €
SKU:
BAT512118610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
1.335,00 €
SKU:
BAT512120610
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 50Ah, 640Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
555,00 €
SKU:
BAT512050610
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
1.675,00 €
SKU:
BAT524110610
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 200Ah, 5120Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
2.555,00 €
SKU:
BAT524120610
Baterija Victron AGM 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201084
| Težina | 65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argo 100-3AC Izolator (3 baterije, 100A)
SKU:
ARG100301000R
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argo 120-2AC Izolator (2 baterije, 120A)
SKU:
ARG120201020R
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argofet 100-2 Izolator (2 baterije, 100A)
SKU:
ARG100201020 (R)
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argofet 100-3 Izolator (3 baterije, 100A)
SKU:
ARG100301020 (R)
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







