Prikazujemo 33–48 od 77 rezultata
Victron
Victron Argofet 200-2 Izolator (2 baterije, 200A)
SKU:
ARG200201020 (R)
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argofet 200-3 Izolator (3 baterije, 200A)
SKU:
ARG200301020 (R)
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Battery Balancer
SKU:
BBA000100100
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Battery Monitor BMV-700
SKU:
BAM010700000 (R)
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Battery Monitor BMV-702
SKU:
BAM010702000 (R)
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Battery Monitor BMV-712 Smart
SKU:
BAM030712000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 6,5 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 12V, 15A, 230V (1 izlaz)
169,00 €
SKU:
BPC121542022
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 12V, 15A, 230V (3 izlaza)
195,00 €
SKU:
BPC121544022
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 12V, 20A, 230V (1 izlaz)
202,00 €
SKU:
BPC122042022
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 12V, 20A, 230V (3 izlaza)
229,00 €
SKU:
BPC122043022
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 12V, 30A, 230V (1 izlaz)
244,00 €
SKU:
BPC123047022
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 12V, 30A, 230V (3 izlaza)
273,00 €
SKU:
BPC123048022
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Blue Smart IP22 Punjač 24V, 16A, 230V (1 izlaz)
248,00 €
SKU:
BPC241647022
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 10,8 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron BlueSolar MPPT 75/15 (12/24V)
67,00 €
SKU:
SCC010015050R
| Proizvođač | Victron |
|---|---|
| Napon baterije | 12/24V (auto select) |
| Struja punjenja | 15A |
| Snaga (12V) | 220W |
| Snaga (24V) | 440W |
| Maks. napon otvorenog kruga | 75V |
| Maks. struja kratkog spoja | 15A |
| Maks. efikasnost | 98% |
| Dimenzije | 100x113x40mm |
| Težina | 0.5kg |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Buck-Boost DC-DC Converter 12/24V (25A, 50A, 100A)
723,00 € – 1.569,00 €Raspon cijena: od 723,00 € do 1.569,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
ORI3
| Težina | N/A |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Model | 25A, 50A, 100A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







