Prikazujemo 17–32 od 97 rezultata
24 mjeseci
Baterija Super B Nomia 12V210Ah
SKU:
900020000390
2.560,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 210 Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomia 12V340Ah
SKU:
900020001120
3.250,00 €
| Težina | 33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41,7 × 22,7 × 31,4 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 340Ah |
| Nazivni napon | 12,8 V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Anker Solix EverFrost 2 Prijenosni Hladnjak (23-40-58 litara)
SKU:
Anker-EF2
699,00 € – 999,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 999,00 €
| Težina | 16,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 66,8 × 40 × 38,5 cm |
| Proizvođač | Anker |
| Kapacitet | 23 l, 40 l, 58 l |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
EcoFlow Glacier 2 Prijenosni Hladnjak (35-45-55 litara)
SKU:
EF GLACIER2
699,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 849,00 €
| Težina | N/A |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 35 litara, 45 litara, 55 litara |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
EcoFlow River 3 (UPS)
SKU:
EFRIVER3-UPS-EU-CBox
259,00 €
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima
SKU:
EF WAVE3
899,00 €
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 3 Baterija
SKU:
EF WAVE3-BUNDLE
1.499,00 €
| Težina | 25,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 44,7 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion eLite 500W
SKU:
EL-0500-00
1.211,00 €
| Težina | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,7 × 7,5 × 89 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 500 W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Evo (1kW, bez baterije, duga osovina)
SKU:
SE-TTTT-L0
1.415,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 92 × 27,5 × 115 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Plus (1kW, baterija, duga osovina)
SKU:
SP-0000-L1
2.356,00 €
| Težina | 19,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88 × 27 × 123 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Plus (1kW, baterija, kratka osovina)
SKU:
SP-0000-S1
2.356,00 €
| Težina | 19,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88 × 27 × 123 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Rutland 1200 Vjetroturbina
SKU:
RUTLAND1200-BUNDLE
2.949,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Rutland |
| Model | 12V, 24V |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Rutland 505 Vjetroturbina
SKU:
RUTLAND505-BUNDLE
1.449,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Rutland |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argo 100-3AC Izolator (3 baterije, 100A)
SKU:
ARG100301000R
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argo 120-2AC Izolator (2 baterije, 120A)
SKU:
ARG120201020R
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Victron Argofet 100-2 Izolator (2 baterije, 100A)
SKU:
ARG100201020 (R)
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







