Prikazujemo 17–32 od 43 rezultata
60 mjeseci
EcoFlow Delta 3 Smart Extra Battery
SKU:
EF DELTA3P-EB
599,00 €
| Težina | 9,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 19,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3
SKU:
EF DELTAPRO3-EU
3.299,00 €
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 4000 Wh |
| Snaga | 4 kW (8 kW udarna) |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3 Smart Extra Battery
SKU:
EFDELTAPRO3EB
2.499,00 €
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 78 × 37 × 32 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max
SKU:
EFRIVER3Max-EU-CBOX
449,00 €
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 25,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Max Plus
SKU:
EFRIVER3MaxPlus-EU-CBOX
549,00 €
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 45,6 × 30,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus
SKU:
EFRIVER3Plus-EU-CBOX
299,00 €
| Težina | 4,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 23,2 × 14,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 286 Wh |
| Snaga | 600W (Udarna 1200W) |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB300)
SKU:
EFEB300
249,00 €
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 Plus Pametna Dodatna Baterija (EB600)
SKU:
EFEB600
349,00 €
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,4 × 22,4 × 15,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Leona 10.6 2023
SKU:
486423003
| Težina | 13,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 12 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Lina 10.0
SKU:
486425003
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 305 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Nera 10.6
SKU:
486425004
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Varna 10.6
SKU:
486425007
| Težina | 13,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 335 × 76,20 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Yarra 10.6
SKU:
486425009
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,28 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Duna 11.6 Teal 2023
SKU:
486423007
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 78,80 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Loa 11.6
SKU:
486423014
| Težina | 15,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 350 × 86,36 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Mohaka 10.2
SKU:
486422002-J
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 309 × 78,70 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







