Prikazujemo 65–72 od 72 rezultata
Baterija
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 300Ah, 3840Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Metalno kućište
SKU:
ULM-12-300
1.749,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,0 × 43,0 × 16,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3840Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 50Ah, 640Wh, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-50E
399,00 €
| Težina | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,8 × 14,5 × 20,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 560Ah, 7168Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULM-12-560
3.139,00 €
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44,0 × 37,5 × 30,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 7168Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 25.6V, 100Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-24-100
1.189,00 €
| Težina | 22,68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 21,8 × 24,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 25.6V, 54Ah, 1382.4Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-24-54
699,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1382,4Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 25.6V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
SKU:
JPC-12-100
249,00 €
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
SKU:
JPC-12-150
359,00 €
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
SKU:
JPC-12-200
459,00 €
| Težina | 61,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |







