Prikazuje se svih 11 rezultata
Hladnjak za brod
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 115L
SKU:
IT-115
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 112 × 49 × 49 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 115 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 160L
SKU:
IT-160
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 53 × 51 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 160 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 25L
SKU:
IT-25
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42,5 × 37,5 × 46 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 25 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 260L
SKU:
IT-260
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 59 × 58 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 260 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 40L
SKU:
IT-40
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57 × 46 × 43 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 40 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 56L
SKU:
IT-56
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 82 × 42 × 41 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 56 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 70L
SKU:
IT-70
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 86,5 × 44,5 × 44 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 70 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 90L
SKU:
IT-90
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 93 × 47 × 47 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 90 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera Dual Lid 90L
SKU:
IT-90 DL
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 93 × 47 × 47 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 90 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator (prijenosni hladnjak)
SKU:
EF ZYDBX100-EU
899,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator + GLACIER Battery (prijenosni frižider + baterija)
SKU:
EF ZYDBX100-EU-ZYDBX100EB
1.399,00 €
| Težina | 25,15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







