Prikazujemo 1–16 od 20 rezultata
victron baterija
Baterija Victron AGM 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121084
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101084
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151084
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800104
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151104
| Težina | 48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550104
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121104
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101104
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201104
| Težina | 66 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800084
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550084
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 100Ah, 1280Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512110610
912,00 €
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512118610
990,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512120610
1.335,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 50Ah, 640Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512050610
555,00 €
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,8 × 14,7 × 19,9 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT524110610
1.675,00 €
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65,0 × 16,3 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 3 godine |







