Prikazujemo 17–22 od 22 rezultata
EcoFlow
EcoFlow Delta 2 Max
2.099,00 €
SKU:
EF DELTA2MAX-EU
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,7 × 24,2 × 30,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 2400W, X-Boost 3100W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Brzina punjenja | 53 min (80%) |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Ulazi | AC: X-stream Fast Charge 2300W, 10A XT60: 11-60V, 15A, jedan konektor 500W; dva konektora 1000W |
| Izlazi | 4xAC: 2400W ukupno (udarna snaga 4800W) 2xUSB-A: 5V, 2.4A, 12W Max 2xUSB-A Fast charge izlazi: 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 15A, 18W Max 2xUSB-C: 5/9/12/15/20V, 5A, 100W Max 2xDC5521: 12.6V, 3A, 38W Max |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi | Da |
| UPS | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow DELTA 2 Max Dodatna Baterija
1.099,00 €
SKU:
EF DELTA2MAX-EB
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,4 × 23,5 × 28,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Ulaz | 51.2V, 2000W Max |
| Izlaz | 51.2V, 3200W Max |
| Kompatibilnost | DELTA 2 / DELTA Max 2000 / DELTA 2 Max |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow DELTA Pro Smart Extra Battery
1.999,00 €
SKU:
DELTAProEB-US
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 3600 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,7 h (100%) |
| Ulazi | Ulaz za dodatni priključak za bateriju – 48V, 3200W maksimalno |
| Izlazi | Izlaz za dodatni priključak za bateriju – 45V do 54V, 4260W maksimalno |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2
249,00 €
SKU:
EF-ZMR600-B-EU
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,4 × 21,6 × 14,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 300 W |
| Kapacitet | 256 Wh (20Ah / 12.8V ) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 8A maksimum DC ulaz – 11-30V ~ 110W, 8A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 300 W (udar 600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 8A, 100W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Max
399,00 €
SKU:
EF ZMR610-B-EU
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 19,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 500 W |
| Kapacitet | 512 Wh (20Ah / 25.6V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 500 W (udar 1000 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Pro
549,00 €
SKU:
EF ZMR620-B-EU
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 22,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | 768 Wh (40Ah / 19.2V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 70 min (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlazi | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 800 W (udar 1600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







